Asansörlü Nakliyat

İzmir asansörlü nakliyat ve taşımacılık hizmetimizi modüler asansör kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde sunmaktayız. Asansörlü nakliyat ile evden eve nakliyat hizmeti, güvenli bir şekilde firmamız tarafından verilmektedir. Firmamız taşımacılık ekipmanlarından biri olan modüler asansör kullanımı için evin konumu, asansörün kurulumunun mümkün olup, olmadığı öncelikle güvenli taşımacılık açısından önemlidir. Koşullar asansör kullanımına uygun ise taşıma ve nakliyat işlemlerinde asansör kullanılır. Bu sayede asansörlü nakliyat ve taşımacılık işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Paketleme

Eşyalarınız asansörlü nakliyat öncesinde firmamız tarafından, tüm hasar işlemlerine karşı korunacak şekilde paketlenir. Balonlu naylon, streç film gibi ekipmanlar kullanarak, eşyalarınızın çizilme ve kırılmasına karşı hassas koruma sağlanır. Karton koliler içerisinde asansörlü taşıma gerçekleştirilir.

Sigorta

Nakliye işleminiz esnasında tüm taşınan eşyalarınız herhangi bir kazaya karşı güvence altına alınmak adına sigortalanır. Nakliye aracının herhangi bir nedenle kazası gibi durumlarda zarar gören eşyalarınız sigorta teminatı altındadır.

Güvenli Taşımacılık

Asansör kullanımını yapan personelden ve alanında uzman nakliye ve şoför personellerimiz sayesinde tüm eşyalarınız güvenle taşınır.

Ekspertiz

Asansörlü taşıma ve nakliye öncesinde firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanan ekspertiz, size tüm taşıma ve nakliye işlemleri hakkında bilgi sağlar. Bu sayede işlem sürecinin nasıl işleyeceği bilgisini önceden edinmiş olursunuz. Ayrıca ekspertiz personelimiz, taşınma ve nakliye işlemlerinde asansör kullanımının uygunluğunu denetler.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimizde şehir içi ve/veya şehirler arası tüm eşyalarınız güvenle taşınır.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asasnsörlü evden eve nakliyat işlerimizden örnek fotoğraflar

Kıyafet nakliyatı
Nakliyat Aracımız
evden eve nakliyatta araç içi
Asansörlü Nakliyat

BİZE ULAŞIN

Asansörlü nakliyat fiyatları hakkında ve/veya detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

OFİSİMİZ

 1851 Sk. No 47/A Karşıyaka / İZMİR

 0232 3723214

 0536 8810397