Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü Taşımacılık Nedir ?

Asansörlü Taşımacıılık

Asansörlü taşımacılık, taşınma işlemi yapılacak olan apartman dairesi ve/veya plaza gibi yüksek katlı binaların cephesine yani dışına  modüler asansör kurulup, eşyaların daha hızlı, güvenli bir şeklide nakliye aracına aktarılması işlemidir. Bu sayede bina içerisindeki asansör ve merdiven kullanımına gerek kalmaz.

Asansörlü Taşımacılık Avantajları

Güvenli Taşımacılık

Taşımacılıkta modüler asansör kullanıcımı, bina içerisindeki merdiven kullanarak taşınan eşyalarda olası hasarlar meydana gelmesini engeller.

Hızlı ve Kolay Taşımacılık

Asansörlü taşıma işleminde eşyalarınız çok daha hızlı bir şekilde taşınır ve nakliye aracımıza da bir o kadar hızlı bir şekilde yüklenir.

GALERİ

Asansörlü Ev Taşıma işlerimizden örnek fotoğraflar.

Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü Ev Taşıma

Sizde asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

“Asansörlü Taşımacılık” için 6 yorum

  • Evimin bulunduğu konum asansörlü taşıma için uygun olup olmadığını bilemiyorum ve apartmanın 5.katında oturmaktayım. Asansörlü ev taşıma mümkün müdür? Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

    • Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkürlerimizi sunarız. Asansörlü ev taşıma için makalede belirttiğimiz gibi evinizin konumu, asansör kurulumunun mümkün olup olmadığı bir takım kriterlere sahip olması gerekir. En ne çözüm ise ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sizleri yerinde ziyaret edip keşif yapmak olacaktır. Belirtmiş olduğunuz e-posta adresinden ya da telefonla görüşerek detaylı bilgi verebiliriz.

  • google daki yorumlara bakarak bulduğum izmir ev taşımacılık firmasından aldığımız hizmetten çok memnun kaldım. asansörlü taşıma ile 3-4 saat gibi bir sürede taşıma işlemi sorunsuzca gerçekleşti. İsmet Bey ve ekibine teşekkürler.

  • Asansörlü taşımacılık gerçekten harikaydı. İlk defa taşınmak zorunda kaldım. İsmet Bey ve ekibi çok nazik ve işlerini de titizlikle yapıyorlar. Kendilerine ait asansörleri ve nakliye araçları var. Kurumsallık adına da bir çok kalite belgesine sahipler. Tavsiye üzerine tanıştığım İsmet Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Ulukent ulukop tan karşıyaka bahçelievlere izmir ev taşımacılkıkla evimizi taşıdık gerçekten profesonel personeli dikkatli hiçbir eşyamıza zarar vermeden taşıdılar ellerine emeklerine sağlık teşekkür ederiz izmir ev taşımacılığa gerçekten sizleri eşlere dostlarıma tavsiye edecem byy

  • İzmir’den çanakkaleye eşya taşıdık. Kaz dağlarındaki o keskin virajlarda bile eşyalara tek çizik dahi gelmedi. Gerek kibarlıklarıyla gerek titiz çalışmalarıyla çok memnun kaldık kendilerinden. İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir