ÇİĞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir Çiğli Evden Eve Nakliyat

Çiğli evden eve nakliyat hizmeti. 22 yıl sektör deneyiminin vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübemizle müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmaktayız. Çiğli’nin tüm semtlerini nakliyat hizmetimiz mevcuttur. İster Çiğli’den evinizi İzmir’in herhangi bir ilçesine taşıyın isterseniz İzmir’in herhangi bir ilçesinde Çiğli’ye taşının. Firmamız evden eve nakliyat hizmetinde yanınızda.

Neden Biz ?

KURUMSALLIK

Kurumsal evden eve nakliyat firması.

GÜVENLİ NAKLİYE

Eşyalarınız nakliye sırasında güvenle taşınır.

SÖZ VERDİĞİMİZ SAATTE

Söz verdiğimiz saatte ve tam zamanında nakliyat.

Çiğli Evden Eve Nakliyat Süreci

İzmir ve Çiğli’nin en iyi evden eve nakliyat ve taşımacılık firmasıyız ! Siz arkanıza yaslanıp rahatınıza bakın ! Geri kalan her şeyi sizin için düşünüp, planlıyoruz.

Nakliyat ve taşımacılık öncesi evinizdeki tüm eşyalarınız özenle paketlenir. Eşyanın türünü göre streç film, balonlu naylon gibi koruyucu ekipmanlar kullanılarak karton kolilerin içine konur. Nakliye aracımıza yine tüm eşyalarınız özenle taşınır ve herhangi bir hasar almayacak şekilde araç içinde istifleme sağlanır.

Taşınılacak her iki evin de konumu uygun ise taşımacılık ekipmanlarımızdan olan modüler asansör kullanarak Asansörlü Nakliyat hizmetimizden de yararlanmış olursunuz. Bu sayede eşyalarınız nakliye aracımıza çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmış olur. Çiğli ve tüm semtlerine Asansörlü taşımacılık hizmetimiz mevcuttur.

Sigortalı Nakliyat Avantajı

Sigortalı İzmir Çiğli Evden Eve Nakliyat Firması 

Evden eve nakliyat sigortası ile eşyalarınız nakliye süresince teminat altına alınır. Nakliye aracımızla taşınan eşyalarınız, bu sigorta ile poliçede yer alan şartlar ve koşullar uyarınca bir kazaya maruz kalma sonucu hasar görmüş ise sigorta şirketi tarafından teminat altına alınır.

Çiğli Nakliyat İletişim

izmirevtasimacilik35@gmail.com
0232 3723213

Konumumuz

Sayfamızı arkadaşlarınızla ile paylaşın, tavsiyede bulunun !