Evden eve nakliyat hizmetini tüm İzmir ve tüm ilçeleri için vermekteyiz. Nakliye hizmetini, konusunda uzman personellerimiz, firmamıza ait donanım ve ekipmanlar aracılığı ile güvenli ve hızlı bir şekilde kusursuzca sunmaktayız. 22 yıllık nakliyat tecrübemiz, müşteri memnuiyeti odaklı çözümlerimiz ile zaman içerisinde İzmir nakliyat firmaları arasında tavsiye edilen ve aranılan nakliye firmalarında birisi olmuştur. Firmamız güvenilirliği ve %100 müşteri memnuniyeti ile sektöründe lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Evden eve nakliyat kapsamında ücretsiz ekspertiz, paketleme, sigorta gibi avantajlar hizmet kapsamında olup, evden eve akliyat süresince başka hiçbir sürpriz fiyat ve fiyatlandırma ile karşılaşmazsınız.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Süreci

Nakliye süreci ile ilgili tüm merak ettikleriniz.

Evden eve nakliyat süreci nasıl işliyor ?

1. Evden eve nakliye süreci ekspertiz personelimizin keşfi ile başlar ve eşyalarınızın güvenle yeni eve taşınması işlemi ile son bulur. Ekspertiz personelimiz tüm nakliye süreci ile ilgili detayları çıkartarak evden eve nakliyat işleminin nasıl gerçekleşeceğini ve nakliye süreci ile ilgili sizi bilgilendirir. Örneğin nakliye işleminde asansör kullanımının mümkün olup olmadığı gibi.

2. Evden eve nakliye için karşılıklı uygun olduğumuz tarih ve saati kararlaştırıp, tam zamanında nakliye personellerimiz evinizde olur.

3. Eşyalarınız nakliye süresince herhangi bir hasara uğramaması için streç naylon, balonlu ambalaj gibi koruyucu ekipmanlar ile karton kolilere konularak paketlenir.

4. Eşyalarınız nakliye aracımıza yüklenir. Yükleme işlemi eğer evin konumu uygun ise modüler asansör kurulumu yapılıp, eşyalarınızın taşınması asansör ile sağlanır.

5. Yeni taşınılacak eve varıldığında eşyalarınız yine asansör kurulumu ve kullanımı mümkün ise asansörlü taşımacılık ile taşınır.

Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Evden Eve Nakliyat’ta Sigortanın Önemi

Evden eve nakliyat sigortası ile eşyalarınız nakliye süresince teminat altına alınır.

Nakliye aracımızla taşınan eşyalarınız, bu sigorta ile poliçede yer alan şartlar ve koşullar uyarınca bir kazaya maruz kalma sonucu hasar görmüş ise sigorta şirketi tarafından teminat altına alınır.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana mesafe gözetmeksizin İzmir’in hemen hemen tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu bağlamda nakliye ve taşımacılık sektöründe İzmir’in tüm ilçelerine daha kolay ulaşabilmek ve hizmet verebilmek adına Karşıyaka nakliyat ofisi ve Menemen nakliyat ofisimiz bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmir evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen bir çok faktör vardır. Bunlar:

  • Evin konumu.
  • Evdeki eşya sayısı.
  • Bina içerisinde asansör olup, olmadığı ve kullanılabilirlik durumu.
  • Asansörlü nakliyat yapılıp, yapılamayacağı.
  • Evden eve asansörlü nakliyat yapılıp, yapılamayacağı.
  • Evin kaçıncı katta olduğu.
  • Evden eve nakliye mesafesinin ne olduğu.
  • Şehir içi nakliye mi yoksa şehirler arası nakliye mi yapılacağı gibi bir çok değişkenlik gösteren konu fiyatları etkilemektedir.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında daha fazla bilgi alın.