İzmir Evden Eve Nakliyat

Ana sayfa » İzmir Evden Eve Nakliyat
İzmir Evden Eve Nakliyat2021-02-27T21:21:15+00:00

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden eve nakliyat hizmeti. Evinizi 22 yıllık nakliye tecrübemizle profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla güvenle taşıyoruz. Başta İzmir ve tüm ilçelerine evden eve nakliye hizmetimizi kendi nakliye araçlarımızla güvenli ve kurumsal bir şekilde sunmaktayız. 22 yıllık nakliye geçmişimizin getirmiş olduğu bilgi birikimi ve sunmuş olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sayesinde İzmir’in en iyi nakliye firmaları arasında yer almakta ve en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Sizler de kurumsal nakliye şirketleri içerisinde firmamızı tavsiye ettiğinizde avantajlı bir hizmet almış olacaksınız.

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat, kurumsal ve güvenli hizmet anlayışı.

Evden eve asansörlü nakliyat

Modüler asansör ile evden eve nakliyat daha hızlı ve güvenli.

şehirler arası nakliyat

İster İzmir çıkışlı olsun ister varış noktanız İzmir, tüm Türkiye’ye şehirler arası nakliyat hizmeti.

Şehir içi nakliyat

Şehir içi Nakliyat

İzmir’in tüm ilçelerine şehir içi nakliyat hizmeti.

sigortalı nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat ile tüm eşyalarınız koruma altında.

Sıkça Sorulan Sorular

Evden eve nakliyat kaç saat sürer ?2021-02-27T20:58:16+00:00

Evden eve nakliyat kaç saat sürer ? Ev taşıma kaç saat sürer ve ne kadar zaman alır gibi sorular bir çok kişinin merak edip cevabını aradığı soruların en başında geldiği sorulardandır. Çünkü evden eve nakliyat ve ev taşıma insanların gözünde çok büyümektedir.

4 odalı bir evde yaklaşık 3 saat gibi bir zaman alır. Bu süre, eski evdeki eşyalarınızın paketlenmesi, nakliye aracına taşınması ve yeni taşınılan eve eşyalarınızın nakliye işlemlerinin gerçekleşmesini kapsar.

Evden eve nakliyat neleri kapsar ?2021-02-17T19:46:06+00:00

Firmamızın evden eve nakliyat hizmet kapsamı şunlardır:

  1. Mutfak eşyalarınız dahil tüm eşyalarınız balonlu naylon, streç film gibi nakliye ekipmanları kullanılarak paketlenir ve karton koliler kullanılarak nakliye aracına taşınır. Taşıma işlemi evinizin konumu uygun ise modüler asansör kullanılarak yapılır.
  2. Nakliye aracına taşınan eşyalar yeni taşınılan eve götürülür.
  3. Nakliye aracındaki tüm eşyalarınız yeni evinize yine firmamız tarafından taşınır. Yeni taşınılan evin konumu da uygun ise modüler asansör kullanılarak taşıma işlemi tamamlanır.
Evden eve nakliyat kaç TL ?2021-02-17T19:46:21+00:00

Evden eve nakliyat fiyatları 2.000 TL’den başlamaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken evin konumu, taşınılacak olan eşyaların adedi gibi birden fazla kriter nakliye fiyatlarını etkilemektedir.

Kurumsal Nakliye Şirketiyiz

İzmir Ev Taşımacılık olarak sektörün önde gelen kurumsal nakliye şirketleri arasında yer almaktayız. Profesyonel ve uzman kadromuz ile firma bünyemizdeki en iyi ekipmanları kullanmaktayız.

0%
Kurumsal Nakliyat
0%
Müşteri Memnuniyeti
0%
Güvenli Nakliye
0%
Zamanında Nakliye

Nakliye hizmet kapsamında sunduklarımız

  • Ücretsiz ekspertiz

  • Paketleme

  • Modüler asansör

  • Mobilya de monte ve monte

Evden eve nakliyat hizmetimiz
Go to Top