Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetini, İzmir ve tüm ilçelerinde 22 yıldır güvenli ve eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. İzmir Ev Taşımacılık olarak, nakliye hizmetimiz süresince, ekspertiz, eşya paketleme ve sigortalama gibi tüm işlemlerimiz nakliye hizmeti kapsamındadır.

Paketleme Hizmetimiz

Eşyalarınız evden eve nakliye öncesinde firmamız tarafından, tüm hasar işlemlerine karşı korunacak şekilde paketlenir. Balonlu naylon, streç film gibi ekipmanlar kullanarak, eşyalarınızın çizilme ve kırılmasına karşı hassas koruma sağlanır. Karton koliler içerisinde nakliye işlemi gerçekleştirilir. Karton koliler ve tüm ambalaj ekipmanları 1.kalite malzemeler olup, size özel olarak kullanılmaktadır.

daha fazla bilgi

Sigorta Hizmetimiz

Nakliye işleminiz esnasında taşınan tüm eşyalarınız herhangi bir kazaya karşı güvence altına alınmak adına sigortalanır. Ayrıca sigorta hizmeti için ekstra herhangi bir fiyat ödemesi de yapmak zorunda kalmazsınız.

daha fazla bilgi

Güvenli Taşımacılık

Alanında uzman nakliye ve şoför personellerimiz sayesinde tüm eşyalarınız güvenle taşınır.

daha fazla bilgi

Ekspertiz Hizmetimiz

Nakliye öncesinde firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanan ekspertiz, size tüm nakliye işlemleri hakkında bilgi sağlar. Ekspertiz personelimiz nakliye işleminin nasıl yapılacağı, asansör kullanımının uygun olup olmadığı, eşyalarınızın paketlenmesi gibi tüm bilgiler hakkında sizlere detaylı bilgi sunar.

daha fazla bilgi

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizde şehir içi ve/veya şehirler arası tüm eşyalarınız güvenle taşınır.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat işlerimizden örnek fotoğraflar.

Kıyafet nakliyatı
Nakliyat Aracımız
evden eve nakliyatta araç içi

Evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz ilçeler

BİZE ULAŞIN

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında ve/veya detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

OFİSİMİZ

 1851 Sk. No 47/A Karşıyaka / İZMİR

 0232 3723214

 0536 8810397