Şehirler Arası Nakliyat

İzmir çıkışlı şehirler arası nakliyat hizmeti.

Şehirler arası nakliyat hizmetimiz kapsamında ev, ofis veya iş yerinizi şehir dışına taşımak için firmamız hizmetinizde. 1998 yılından beri başta İzmir olmak üzere Türkiye'nin tüm şehirlerine mesafe farketmeksizin şehirler arası nakliyat hizmetimizi güvenle ve zamanında yerine getirmekteyiz.

Şehirler arası nakliyat süresince tüm eşyalarınız sigortalanarak, herhangi bir kaza ve/veya hasar durumunda sigorta teminatı ile korunur

Nakliyat Süresince Hizmetlerimiz

Taşınma ve nakliyat süresince İzmir Ev Taşımacılık olarak, eşyalarınızın paketlenmesi, nakliye aracımıza güvenle ve hasar görmeden özenle yerleştirilmesi ve herhangi bir kaza durumuna karşı sigortalama hizmeti sunar.

 

Paketleme

Eşyalarınız şehirler arası evden eve nakliye öncesinde firmamız tarafından, tüm hasar işlemlerine karşı korunacak şekilde paketlenir. Balonlu naylon, streç film gibi ekipmanlar kullanarak, eşyalarınızın çizilme ve kırılmasına karşı hassas koruma sağlanır. Karton koliler içerisinde nakliye işlemi gerçekleştirilir.

devamı...

Sigorta

Nakliye işleminiz esnasında dilerseniz tüm taşınan eşyalarınız herhangi bir kazaya karşı güvence altına alınmak adına sigortalanır.

devamı...

Güvenli Taşımacılık

Alanında uzman nakliye ve şoför personellerimiz sayesinde tüm eşyalarınız güvenle taşınır.

devamı...

Ekspertiz

Şehirler arası nakliye öncesinde firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanan ekspertiz, size tüm nakliye işlemleri hakkında bilgi sağlar. Nakliye aracımızın varılacak olan şehre, hava ve yol koşullarına göre tahmini varış süresi gibi bilgiler ve sonrasında varılacak olan şehirde eşyaların taşınması gibi bilgiler sizinle paylaşılır.

devamı...

Şehirler Arası Nakliyat

Mesafe fark etmeksizin şehirler arası nakliyat ve taşımacılık hizmetini güvenle yerine getirmekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Şehirler arası nakliye fiyatları hakkında ve/veya detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

OFİSİMİZ

 1851 Sk. No 47/A Karşıyaka / İZMİR

 0232 3723214

 0536 8810397

[contact-form-7 id="979" title="İletişim formu 1"]